Програмний РРО для бізнесу » IT-FORMAT

[IT-FORMAT]
Новий формат бізнесу

Популярні новини

Програмний РРО для бізнесу

Категория: Бухгалтер Просмотров: 47

Нашадержава поступово рухається шляхом фіскалізації всіх підприємців, особливо малого та середнього бізнесу. Навіть якщо використання РРО не є обов'язковим для якогось виду діяльності зараз, то через певний час ситуація може кардинально змінитись. Підприємцям краще підготуватися заздалегідь!

Із 1 січня 2022 року майже всі ФОП, які здійснюють розрахункові операції, будуть зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО незалежно від видів діяльності та обсягу доходів. Виключення встановлено лише для ФОП 1 групи.

Програмний РРО – сучасна альтернатива фізичним реєстраторам розрахункових операцій, необхідний інструмент для легального бізнесу. Економить гроші, не вимагає обслуговування, автоматично фіскалізує продажі і передає дані на сервери ДПСУ.


Основними перевагами використання ПРРО є:

·вільний вибір для суб’єкта господарювання;

·відсутність посередників (центру сервісного обслуговування);

·відсутність експертизи для комерційних ПРРО;

·пристосовність до будь-якого пристрою, що підтримує операційну систему Windows, Android;

·реєстрація в режимі онлайн в контролюючому органі;

·виключно електронний документообіг;

·можливість інтеграції з обліковими системами (1С:Підприємство).


Як відбувається реєстраія ПРРО:

1.Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстраторрозрахункових операцій, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО.

2.Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316603), що подається у електронній формі через Електронний кабінет платника податків. На сайті ДПСУ можна переглянути відеоурок про заповнення заяви: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/6842.html

3.У разі відсутності підстав для відмови у реєстрації ПРРО реєструється шляхом присвоєння фіскального номера ПРРО із внесенням даних до Реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій.

4.Про реєстрацію ПРРО суб’єкту господарювання направляється інформація у другій квитанції із зазначенням присвоєного під час реєстрації фіскального номера ПРРО. Датою реєстрації ПРРО є дата формування фіскального номера ПРРО.

5.Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.


Терміни реєстрації ПРРО:

·в день отримання реєстраційної заяви за формою № 1-ПРРО, якщо заява надійшла не пізніше 16:00 робочого (операційного) дня;

·не пізніше наступного робочого дня, якщо заява надійшла після 16:00 операційного дня.


Наша фірма пропонує допомогу у підключенні програмного РРО ВебЧек, який може інтегруватися з 1С:Підприємство, підтримуються всі типові конфігурації для України. Це забезпечує швидку і просту інтеграцію електронних чеків у Вашу облікову систему.


дата: 12-11-2021, 11:50
автор: petrikol
Теги:
  • Коментарі


Привіт, незнайомець
Опитування

Якою програмою обліку ви користуєтесь?